kiedy liczy się czas, czyli pora na kalendarze

Listkowe, biurkowe, plakatowe, trójdzielne, planszowe, książkowe - projektujemy wszystkie. Doradzamy w wyborze rodzaju i formatu kalendarza, tworzymy indywidualne kalendarium, dobieramy zdjęcia, kolorystykę, dodajemy logo, namiary firmowe. Chcesz mieć wyjątkowe i niepowtarzalne kalendarze? Nic prostszego.
Zobacz nasze realizacje
Projektowanie kalendarzy firmowych

Co wybrać?

Jak wybrać kalendarz, który będzie z nami przez kolejny rok? Podzieliliśmy ofertę na kalendarze katalogowe oraz indywidualne i chętnie wskażemy Państwu optymalne rozwiązania. Zapraszamy do nas!
Katalog kalendarzy
kalendarze katalogowe
W naszym katalogu jest z czego wybierać. Mamy kalendarze ścienne, biurkowe oraz książkowe. Wybierz kalendarz, który najbardziej ci odpowiada, a my spersonalizujemy go dla Ciebie. W ten sposób kalendarz stanie się funkcjonalnym gadżetem oraz reklamą Twojej firmy na cały przyszły rok.
Katalog on-line Cennik on-line
Kalendarze indywidualne
kalendarze indywidualne
Tutaj można zaszaleć! Możesz mieć swój własny, indywidualny, autorski kalendarz zaprojektowany specjalnie dla Twojej firmy. Zaproponujemy rodzaj kalendarza i jego format, zaprojektujemy kalendaria, zadbamy o odpowiednie zdjęcia i grafikę. Pomyślimy o opakowaniu. Jednym słowem wszystko w naszych rękach.
Galeria realizacji

Najczęściej wybierane rodzaje kalendarzy

Kalendarz trójdzielny

To najczęściej wybierany rodzaj kalendarza reklamowego. Duże, trzyczęściowe kalendarium sprawdzi się wszędzie tam gdzie trzeba mieć oko na aktualną datę. Dodatkowym atutem tego kalendarza jest duża przestrzeń na indywidualny branding. Można umieścić logo oraz namiary na swoją firmę w postaci tzw. stopki poniżej kalendariów. Główkę oraz plecy można dowolnie zaprojektować. Nie ma również problemu z wysyłką do klientów. Dzięki bigom kalendarz można poskładać, zapakować do koperty i wysłać pocztą. 👉Same zalety.
kalendarz trójdzielny - przykład

Kalendarz jednoplanszowy

Jest to kalendarz sporych rozmiarów bo najczęściej dostępny w formacie B1 lub A1. Listwowany od góry i dołu. Kalendarz ten będzie najlepszy dla tych osób, które chcą mieć widok na cały rok by szybko sprawdzić jakąś datę. Można wybrać gotowy wzór z katalogu i spersonalizować go swoim nadrukiem i logo. Można również zamówić zupełnie indywidualny projekt. Wtedy stworzymy indywidualne kalendarium, dobierzemy zdjęcia, kolorystykę, dodamy logo oraz namiary firmowe. Do pakowania i wysyłki kalendarza proponujemy pudełko z białej mikrofali.
kalendarz jednoplanszowy - przykład

Kalendarz biurkowy

Najczęściej jest to kalendarz w układzie miesięcznym lub tygodniowym. To dobry wybór, kiedy chcemy mieć kalendarz pod ręką, na biurku. Mimo skromnych rozmiarów gotowy kalendarz możesz spersonalizować swoim logo oraz namiarami umieszczając je na „piramidce”. Można również stworzyć zupełnie indywidualny projekt do czego serdecznie zachęcamy. ❤
kalendarz biurkowy - przykład

Kalendarze wieloplanszowe

Kalendarze wieloplanszowe klasyczne zbudowane są z dwunastu kart miesięcy i trzynastej karty okładkowej oraz kartonika usztywniającego, całość zaspiralowana jest od góry wraz z zawieszką metalową. Standardowo na takim kalendarzu wykonuje się nadruk reklamowy na wydłużonej części tylnego kartonika tzw. stopce. Ostatnio bardzo popularna jest możliwość wykonania pełno kolorowego nadruku reklamowego na każdej stronie kalendarza wieloplanszowego. W naszej ofercie posiadamy 60 wzorów kalendarzy przystosowanych do personalizacji na każdej jego stronie. Najpopolarniejszy rozmiar kalendarza wieloplanszowego to 315x460 mm, który dodatkowo można zapakować w kopertę wykonaną z mikrofali.
kalendarz wieloplanszowy - przykład

Kalendarze książkowe

Kalendarze te produkowane są w formatach A4, A5, A6 oraz B5 i B6. Bloki kalendarzy przygotowane są w układzie dziennym lub tygodniowym i drukowane na papierze białym lub chamois. Ich okładka może być wykonana z materiałów skóropodnych, termoprzebarwialnych, ekologicznych papierów, a także zamszowych i skórzanych. Ilość i różnorodność wzorów pozwala idealnie dobrać kalendarz pod potrzeby i wymagania klienta. Na okładce można wykonać personalizacje firmowe poprzez tłoczenie, grawerowanie laserowe lub nadruk UV. Istnieje także możliwość wykonania okładki według indywidualnego projektu. We wnętrzu kalendarze bardzo dobrze sprawdzi się wklejka reklamowa z najistotnieszymi informacjami i danymi teleadresowymi firmy.
kalendarz książkowy - przykład

Galeria kalendarzy

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami kalendarzy indywidualnych.
Kalendarz trójdzielny z indywidualnym projektem
Kalendarz trójdzielny z indywidualnym projektem
ZDZ Katowice
Planer ścienny B1 wraz z projektem kalendarza trójdzielnego
Planer ścienny B1 wraz z projektem kalendarza trójdzielnego
Tüv Thüringen Sp. z o.o.
Kalendarz książkowy z indywidualną okładką
Kalendarz książkowy z indywidualną okładką
Politechnika Śląska
Kalendarz biurkowy spiralowany 12 stronnicowy z okładką
Kalendarz biurkowy spiralowany 12 stronnicowy z okładką
Lingua City
Kalendarz spiralowany A4 z materiałów ECO
Projprzem S.A.
Indywidualna główka kalendarza trójdzielnego.
Indywidualna główka kalendarza trójdzielnego.
Technar Sp. z o.o.

Masz pytania? Chętnie odpowiemy!

Zadzwoń lub napisz
+48 609 620 747
zygzak@pracowniazygzak.pl